Par mums

JCI Latvia

JCI Latvia kā nacionālā organizācija darbojas kopš 1993. gada. Par pilntiesīgu starptautiskās organizācijas JCI biedru JCI Latvia kļūst 1998. gadā JCI Pasaules kongresa laikā Filipīnās. Pašreiz JCI Latvia veido 9 nodaļas, no kurām četras atrodas Rīgā un pa vienai Cēsīs, Daugavpilī (Latgale), Jūrmalā, Kuldīgā un Ventspilī.

JCI ir starptautiska bezpeļņas organizācija ar 100 gadu vēsturi, kas apvieno vairāk nekā 200 000  jaunus, aktīvus cilvēkus vecumā no 18 līdz 40 gadiem vairāk nekā 100 pasaules valstīs. JCI biedrus vieno ticība, ka, lai veiktu pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā, mums jāpilnveido sevi un sabiedrību sev apkārt. JCI biedri meklē mērķtiecīgus risinājumus unikālām problēmām, lai veidotu labāku pasauli un veicinātu globālu ietekmi.

JCI biedri visā pasaulē kopā ir īstenojuši gandrīz 11 000 dažādu projektu, kas veicinājuši pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā. JCI attīsta biedru spējas, zināšanas un pilnveido izpratni par jēgpilnu lēmumu pieņemšanu un ļauj rīkoties. Kā uz globalitāti vērstiem jauniem cilvēkiem, mums visiem ir tiesības, atbildība un kopīgi mērķi. Mēs vietēja mēroga problēmām radām risinājumus, kuri sniedz labumu mūsu sabiedrībai, mūsu pasaulei un mūsu nākotnei. Jaunu ideju radīšana, sadarbība un dažādība - mums visiem ir aizrautība un drosme cīnīties ar sarežģītajiem mūsu laika izaicinājumiem.

JCI Ventspils

JCI Ventspils nodaļu 2018. gada 7. aprīlī nodibināja septiņas aktīvas un entuziasma pilnas personības, ar iepriekš gūtu pieredzi kā privātajā un publiskajā sektorā, tā arī jau ar zināšanām darbojoties nevalstiskajās organizācijās.

Nodaļa piedāvā iespējas atklāt un realizēt savu potenciālu, pilnveidoties un sasniegt savus mērķus, realizēt sabiedrībai nozīmīgus projektus; nodaļā varēsiet attīstīt sevī līderības spējas, piedalīties projektos un pasākumos, realizēt savas idejas sabiedrības labā.

Biedrus vieno vēlme darboties, kļūt labākiem un tādējādi padarīt labāku pasauli sev apkārt. Biedri kopā darbojoties viens otru iedvesmo un iedrošina spert soli uz panākumiem, jo tāds ir organizācijas moto – One Step To Succsess.

JCI Ventspils nodaļa ir atvērta interesentiem! Nodaļā tiek organizētas vairāku projektu darba grupas, tāpēc Tu atradīsi šajā nodaļā projektu vai pasākumu, kas Tevi uzrunās.